AKTUÁLNÍ INFO III

dnes odpoledne jsem do datové schránky obdržela manuál z MŠMT, který se snaží školám pomoci nastavit fungování školního roku 2020/21. Oficiální informace přišly až poté, co ministr školství Plaga promluvil k veřejnosti. Uvítala bych opačný postup. V tuto chvíli opravdu nemám, ani nemohu mít připravenou strategii, které se budeme od 1. září držet. Navíc je z důvodu rekonstrukce naše situace náročnější o to, že musíme fungování naší školy sladit s fungováním ZŠ Jungmannova a ZŠ v Brtnici.

Do zahájení školního roku ale budeme (musíme!) mít jasno. Po prvotním prolistování manuálu jsem nenarazila na nic, co by v tuto chvíli narušilo naplánovanou výuku v náhradních prostorách. Nadále platí, že během příštího týdne budete všichni osloveni třídními učitelkami, získáte všechny potřebné informace a nastavíme způsob další komunikace. Vydržte proto a berte s rezervou všechny „zaručené“ informace, které občas Puklicemi proletí. A to se jich ke mně jistě dostane jen minimum :)

Myslím, že jsme společně přestáli už hodně náročných situací. Zvládneme i tuto. Ono nám tedy nic jiného nezbývá :)

S pozdravem Jaroslava Němcová, ředitelka školy