AKTUÁLNÍ INFO II

stavební práce na škole jsou v plném proudu. Pokud míváte cestu kolem školy, můžete si všimnout, že na stavbě to stále žije... Rovněž plocha vedle mateřské školky byla i díky Vaší pomoci v sobotu 18. července vyčištěna. Ač nám počasí moc nepřálo…

V tomto týdnu se MŠMT vyjádřilo k naší žádosti o přesun výuky po dobu rekonstrukce do Jihlavy a Brtnice, takže máme posvěcení i z nejvyšších míst :)

Prázdniny se přehouply do druhé poloviny, což je věta, kterou jsem jako dítě nenáviděla. V nás dospělých ale v tuto chvíli spíš vzbuzuje nejistotu, co od 1. září bude. A teď nemyslím v souvislosti s rekonstrukcí, ale hlavně v důsledku pandemie. MŠMT v tuto chvíli neuvažuje o tom, že by školy zůstaly 1. září zavřené. Do 17. srpna slíbil ministr školství vydat manuál, který má školám upřesnit, jakými pravidly se budou v novém školním roce řídit. Tak si na něj počkejme.

Poslední srpnový týden budeme s Vámi rodiči intenzivně komunikovat, hlavně přes učebny Google classroom, které jsou již v tuto chvíli převedeny (z 1. třídy se stala druhá apod.). Na konci srpna bude vytvořena i nová 1. třída. Nikdo se nemusí bát, že práci v Google classroom nezvládne nebo že zůstane bez informací.

Mějte se co nejlépe to jde :)

S pozdravem Jaroslava Němcová