ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA PUKLICE

Kalendář akcí

ZÁŘÍ 2019
2. 9.       8:00 Slavnostní zahájení šk. roku 2019/2020
9. 9.       návštěva ČNB v Praze (úspěšní účastníci mat. hry FinGR Play)
18. 9.     1. třída - fotografování
18. 9.     Střední škola stavební - 8. ročník (7:30-12:00 hod)
20. 9.     Třídní silák - sportovní akce pro 1. stupeň 
              místo konání: hřiště, čas: 3. - 5. hodina
23. 9.     vyhlášení Třídního siláka
23.9.      společná třídní schůzka v 17:00 hod.
23. 9.     Střední škola stavební - 9. ročník (7:30 - 12:00 hod)
26. 9.     hudební program Z pohádky do pohádky v MŠ (1. - 3. ročník)
27. 9.     vzdělávací program Kamarádství pro 2. ročník
 
ŘÍJEN 2019
3. 10.      Testování SCIO (6. ročník) - Anglický jazyk
7. 10.      Dopravní hřiště - 4. ročník
7. 10.      Testování SCIO (6. ročník) - Český jazyk
8. 10.      Testování SCIO (6. ročník) - Obecné studijní předpoklady
10. 10.    Horácké divadlo Jihlava - 1. stupeň (10:30 hod)
10. 10     Testování SCIO (6. ročník) - Matematika
14. 10.    Úřad práce - 8. ročník
22. 10.    Svět je velký orchestr - 4. ročník, Dům Gustava Mahlera, 7:30 - 10:00 hod.
22. 11.    Krmení zvířátek v lese - 1. a 2. ročník + MŠ
23. 10.    Horácké divadlo Jihlava - 2. stupeň (10:00 hod)
 
LISTOPAD 2019
 
1. 11.      Halloween
4. 11.      Úřad práce - 9. ročník
5. 11.      Záchranná stanice Pavlov, 10:00 hod. v MŠ (program pro 1. - 3. ročník)
               https://www.stanicepavlov.eu/
6. 11.      Testování SCIO (9. ročník) - Anglický jazyk
7. 11.      Testování SCIO (9. ročník) - Český jazyk
8. 11.      Setkání důchodců (program: 1. + 2. ročník)
11. a 12. Testování SCIO (9. ročník) - Matematika
13. 11.    Den laskavosti
13. 11.    Vánoční vyrábění
14. 11.    DKO Jihlava - představení Ten trapas nepřežiju
14. 11.    Testování SCIO (9. ročník) - OSP
15. 11.    DKO Jihlava - představení v AJ 
               I. stupeň - Lazy goat (8:30 hod)
               II. stupeň - Last wish (10:30/11:30 hod) 
18. 11.    třídní schůzky
18. 11.    Divadlo Hradec Králové - 1. stupeň (7:35 hod)
21. 11.    Divadlo Hradec Králové - 2. stupeň (7:35 hod)
27. 11.    Svět je velký orchestr - 3. ročník, Dům Gustava Mahlera, 8:00 hod.
30. 11.    Rozsvícení vánočního stromu v Puklicích, 17:00 hod.
  
PROSINEC 2019
 
5. 12       Beseda - 7. a 8. ročník
4. 12.      Mikuláš a čerti v 
6. 12.      Vánoční jarmark, 15:30 - 18:00 hod. v budově ZŠ
12. 12.    Oblastní galerie Vysočina - 2.ročník 
20. 12.    Vánoční besídka

LEDEN 2020

13. 1.      třídní schůzky

 
ÚNOR 2020
 24. 2.     Knihovna - 2. ročník
26. 2.      Karneval - MŠ + 1. a 2. ročník
 
 
 
BŘEZEN 2020
2. 3.         1. pomoc - 8. ročník
3. 3.         návštěva kina Cine Star - 2. stupeň (film V síti)
5. 3.         1. pomoc - 8. ročník
6. 3.         3D představení, téma: Podmořský svět (1. stupeň). 
9.-13. 3.   Jarní prázdniny
16. 3.       vzdělávací program Vida centrum Brno (2. stupeň), odjezd 7:00 hod.
19. 3.       Planeta Země v DKO (2. stupeň)
20. 3.       Svět je velký orchestr - 2. ročník, Dům Gustava Mahlera, 8:00 - 10:00 hod
 
 
DUBEN 2020
 
 
14.- 15. 4. Přijímací řízení na střední školy
17. 4.        Akce Čistá Vysočina - odklízení odpadků 
20. 4.        Třídní schůzky
21. 4.        Školní družina - muzikoterapie (12:30 hod.)
21. 4.        McDonalds Cup (4. + 5. ročník)
23. 4.        návštěva zoologické zahrady 2. + 3. ročník (vzd. program PodPovrch)
24. 4.        Zápis do 1. třídy
24. 4.        McDonalds Cup (1. - 3. ročník)
27. 4.        návštěva zoologické zahrady 1. ročník (vzd. program PodPovrch)
30. 4.        závody - štafeta (1. stupeň)
 
KVĚTEN 2020
7. 5.        vzdělávací program v jihlavské knihovně - 3. ročník (Čeští ilustrátoři) 
22. 5.      Zašovice - vzdělávací program Cesta k vlně - 1. - 3. ročník
27. 5.      Zažít divadlo jinak - 2. a 3. ročník (návštěva zákulisí Horáckého divadla)
29. 5.      Zašovice - vzdělávací program Cesta k vlně - 4. a 5. ročník
  
ČERVEN 2020
8. 6.       třídní schůzky