Mléko do škol

Od šk. roku 2014/2015 je naše škola zapojena do projektu " Školní mléko". Tento projekt je uskutečněn pod záštitou a s finanční podporou Evropské unie a České republiky, kdy hlavním cílem projektu je podpořit spotřebu mléka a mléčných výrobků u dětí a dospívající mládeže. Garantem projektu v ČR je Státní zemědělský a intervenčí fond (SZIF)

V nabídce dotovaných mléčných výrobků jsou žákům všech ročníků nabízena ochucená mléka s názvem KRAVÍK v příchutích jahoda, vanilka, banán, malina, čokoláda a karamel i mléko bez příchuti. Všechny tyto výrobky mají tučnost 1,5%, jsou ošetřeny technologií UHT, která umožňuje jejich dlouhodobé skladování při teplotách do 24°C, a jsou baleny do 250 ml krabiček s brčkem.

Žáci si objednávají mlíčka vždy s měsíčním předstihem, nárok mají na jedno mlíčko/školní den. Částku za celý měsíc vybírá třídní učitelka (max. do 23. dne v měsíci).

Kravík ochucený - 5 Kč

Kravík neochucený - 4 Kč