Vánoční jarmark 2017 - zpráva

Zpráva z Vánočního jarmarku

Na konci roku 2017 jsme v naší škole zorganizovali již 5. ročník Vánočního jarmarku. Kolik rukou se na jeho hladkém průběhu podílelo,  by se dalo jen těžko spočítat. Od dětí, učitelek, rodičů, babiček a zaměstnanců školy, každý svým dílem přispěl, aby se páteční prosincový podvečer vydařil.

Odměnou nám všem byly úsměvy v kavárně s dobrotami, radostné oči nakupujících i prodávajících a plné tašky dárků a zážitků.

Všem patří naše velké poděkování, které je o to větší, že nám stále zachováváte přízeň.

Výtěžek pátého ročníku činí    24 848 Kč.  Velkou část vydělaných peněz pošleme jako každý rok našemu kamarádovi Frederickovi, aby se mohl dále vzdělávat. O využití další  části  výtěžku rozhodne během ledna školní parlament. Každá třída předloží čtyři návrhy. O konečném využití peněz rozhodnou žáci hlasováním.

S poděkováním a přáním všeho nejlepšího v roce 2018 se už těšíme na další ročník.

Miroslava Tarasová

jarm-kavárnba.JPG        ván.kav..JPG