Zprávy ze sportovních soutěží

Minifotbal

Dne 10. 10. se ZŠ Puklice zúčastnila minifotbalu. I když jsme se neumístili, brali jsme to sportovně a byli jsme spokojení.

Daniel Měrtl, Martin Kříšťál

Přespolní běh

Akce se konala 5. 10. 2017. Startovalo se v 10:00. Kategorie mladších žáků startovala jako první, pak mladší žákyně, pak starší žákyně a jako poslední starší žáci. Běželo se po silnici, pak do kopce, přes pole a dolů z kopce. Mladší žáci běželi 2 km, žákyně 1,6 km a starší žáci běželi 3 km. Všichni se moc bavili.

Dagmar Pauzarová

Stolní tenis - mladší žáci a žákyně

Na stolním tenise jsme byli 16. října. Měli tam šest stolů – tři pro kluky, tři pro holky. Holky z Puklice byly dvě a kluci byli tři. První ze skupiny postupovat do finále o poháry, to se nás ale netýkalo. Kluci měli stůl číslo 6 a holky stůl číslo 2.

Kateřina Šteflová

Stolní tenis - mladší žáci a žákyně

Dne 18. 10. 2017 jsme byli na turnaji ve stolním tenise. Kluci byli úspěšnější než  holky, porazili jednu školu (Brtnici), ale i přes neúspěch jsme si to užili.

Filip Malý