Pohár rozhlasu - zprávy žáků

MLADŠÍ ŽÁCI, ŽÁKYNĚ

Na atletice to bylo super. Potkali jsme tam mnoho kamarádů. Myslíme si, že to v disciplínách nebylo tak špatné. Bylo teplo a skoro všichni byli spálení. Z našeho pohledu tam byla zábava. Všichni fandili všem, a když to někdo pokazil, tak to paní učitelce vůbec nevadilo. Všichni jsme se snažili soutěžícího uklidnit větou: „Jsi dobrý/á!“ Děkujeme paní učitelce Soně Daňkové za to, že to tam s námi vydržela.

Autor: Aneta Stránská

STARŠÍ ŽÁCI, ŽÁKYNĚ

Dne 17. května 2017 se žáci 8. a 9. třídy ze ZŠ Puklice vydali na atletické závody do Jihlavy. Na stadion přijeli kolem 8. hodiny ranní. Jak všichni víme, každý člověk je po ránu ospalý. Ani naši žáci nebyli výjimkou. Hned po příchodu na stadion si spletli budovu se šatnami a holky poté vešly do klučičí šatny. I přes ranní zmatkování se jejich výkony rovnaly těm, které měly nacvičené ze školy.  Celkově skončily třetí od konce, což považují za úspěch – vzhledem ke konkurenci. „Medaile jsme sice nedostaly, ale zato nás náš kouč Soňa Daňková odměnil sladkou odměnou.“ Sdělila jedna z našich závodnic. Žáci celkově závody považují za vydařené a věří, že se výkony budou do dalších let jen zlepšovat.

Autor: Julie Grabowská, Tereza Došková