Puklický talent - zpráva

Zpráva z Puklického talentu

Dne 17. 2. 2017 se v ZŠ Puklice konal Puklický talent, na který byly pozvány i děti z mateřské školky. Celkem se soutěžilo ve třech kategoriích. V první kategorii soutěžily mladší žákyně v tanci a vítězkou se stala Jana Neubauerová, která  svým výkonem pobavila celé publikum. V druhé kategorii tančily starší žákyně a vyhrála Veronika Bumbálková, která nám předvedla sestavu mažoretek. Třetí kategorii MIX  vyhráli sourozenci Šteflovi, kteří vyprávěli vtipy. Ve čtvrté kategorii Tanec skupin vyhráli žáci 9. ročníku, i když měli velkou konkurenci. Absolutním vítězem se stali žáci 9. ročníku se svým originálním tanečním vystoupením. Po vyhlášení následovala diskotéka. Tato akce se velmi povedla, protože panovala skvělá atmosféra.

žáci 9. ročníku