Dopis od Fredricka

dopis1.jpg

Drazí!

Ahoj, jak se máte? Doufám, že se máte fajn. Jak jsem si myslel, všichni u vás doma se mají fajn. Chytám se téhle zlaté příležitosti napsat tento dopis, abych vám poděkoval za všechny skvělé věci, které mi poskytujete. Od minule jsem v nové třídě a vím, že projdu s čistým štítem. Moji rodiče jsou vděční za všechny skvělé věci, které mi posíláte. Doufám, že až si dokončím vzdělání, pojedu se podívat do vaší země. Nashle, ať je Bůh s vámi.

Posílám srdečné pozdravy všem vašim rodinám

Ahoj drazí, jak se máte?

Já doufám, že se máte dobře. Jak jsem si myslel, všichni u vás se mají fajn. Chytil jsem zlatou příležitost, abych vám napsal tento dopis.

Děkuji vám za ty dobré věci, které pro mě děláte. Od minule jsem v nové třídě a vím, že projdu s čistým štítem.

Moji rodiče jsou vděční za všechny věci, které mi posíláte. Doufám, že až ukončím studium, pojedu se za vámi podívat. Nashle,

Bůh s vámi.

Posílám pozdravy pro všechny vaše rodiny

dopis2.jpg