Zprávy 6. ročníku - divadelní představení

Dne 24. 2. se konala v 5. třídě dvě představení. První a druhý stupeň měl odlišná vystoupení. Druhý stupeň se dozvěděl něco nového o W. Shakespearovi, první stupeň zhlédl pohádku Vodník a mlynář. Starším žákům herci představili také ukázky z některých divadelních her W. S. Publikum se nejvíce pobavilo u představení o Romeovi a Julii. Herci museli v některých chvílích improvizovat, ale to vůbec neuškodilo, naopak nás to pobavilo. Doufáme, že nás umělci navštíví se stejně dobrým vystoupením i příští rok.

Tadeáš Doležal, Marek Vochyán, Jaroslav Slíva

Dne 24. 2. přijeli do ZŠ Puklice dva herci z Hradce Králové. Hráli dvě divadla - pro 1. a 2. stupeň. Pro první stupeň si připravili pohádku o vodníkovi a mlynáři. Po druhý stupeň následovalo divadlo o W. Shakespearovi. Představení se nám velmi líbilo. Bylo složeno ze 4 částí (romance, láska, vražda..). Doufáme, že příští rok přijedete zase.

Kateřina Dolejší, Vanesa Poláková, Michaela Bláhová

24. února k nám do školy přijelo divadelní sdružení Hradec Králové. Představení bylo o Shakespearovi. Připravili si pro nás 2 vystoupení pro první a druhý stupeň. Moc se nám to líbilo, bylo to hodně vtipné. Shakespeare neměl rád jenom ženy, ale i muže. Představení pro 2. stupeň bylo rozděleno na 2 části. A u všech jsme se pobavili, herci byly dobře sehraní. Doufáme, že nás ještě někdy navštíví.

Lukáš Kabelka, Filip Štěrba, Jakub Hekrle