Zpráva z vánočního jarmarku 2016

Datum konání:
18.12.2015

Vánoční jarmark

18.12.2015 se  v prostorách Základní školy Puklice konal tradiční vánoční prodej výrobků žáků naší základní a mateřské školy.

Akce začala v 15:00 a trvala až do 18:00 hodin. Výrobky se prodávaly v prostorách první a páté třídy. Prodávající nabízeli nejrůznější vánoční dekorace, novoroční přáníčka  nebo ručně vyrobená mýdla či koupelové soli.

Na chodbě byla kavárna, ve které bylo možné si zakoupit občerstvení. V nabídce byly teplé i studené nápoje a k zakousnutí drobné sladké i slané pečivo. V kavárně zákazníky ochotně obsluhovali žáci 8. a 9. třídy.

Letos jsme vyrobili opravdu hodně výrobků, čemuž také odpovídala vytěžená suma. Tento rok jsme vydělali přes 17 tisíc korun.

Část výtěžku putovala jako obvykle na našeho adoptovaného Fredrika z Keni. Děkujeme všem, kteří se podíleli na jarmarku, ať už něco vyrobili nebo se přišli podívat a něco si zakoupili. Tento ročník se opravdu vydařil. Ještě jednou děkujeme.♥

Žáci 8. třídy