Rozsvícení vánočního stromku

Datum konání:
28.11.2015

Rozsvícení vánočního stromu

V sobotu 28. 11. se v Puklicích pod zámkem uskutečnilo rozsvícení stromu. Celý program připravily Puklice v akci. Na začátku měl proslov pan farář. Mluvil o Vánocích a o tom, jak se slaví. Poté vystoupily děti z Mateřské školy a po nich následovali žáci ze Základní školy Puklice. Po vystoupeních naší základní školy zazpívaly také různé puklické spolky. Zpívali hasiči, zahrádkáři a také fotbalisté. Hudební vystoupení doplnila bývalá žákyně naší školy Adéla Schutznerová se svojí sestrou Janou, a to koledou Tichá noc, kterou jsme si nakonec zazpívali všichni, kdo jsme se přišli podívat. Také pro nás bylo připraveno krásné ohňové představení. Na závěr se rozsvítil strom a následoval bohatý ohňostroj, který se velice povedl a moc se všem líbil. Po celou dobu trvání akce ve stánku prodávalo občerstvení, teplé nápoje a k zakousnutí palačinka. Celá akce se moc povedla a doufáme, že se zase něco podobného uskuteční i v příštím roce.

Tereza Došková

Rozsvícení vánočního stromu

Kulturní akce rozsvícení vánočního stromu v Puklicích se uskutečnila v sobotu 28. 11. Celé to začalo v 17 hodin proslovem pana faráře. Následovala vystoupení dětí z mateřské a základní školy, která měla velký úspěch. Za odměnu děti obdržely dárečky. Po vystoupeních se uskutečnila ohňová show, která se také všem moc líbila. Mezi tím si lidé mohli ve stánku zakoupit teplý čaj, svařené víno, grog či kávu a něco malého k jídlu. Hudební a dramatická představení dětí byla doplněna o vystoupení zájmových spolků Puklice. Představili se nám například myslivci, zahrádkáři nebo Puklice v akci, kteří celou akci připravovaly. Na závěr jsme si všichni zazpívali vánoční píseň Tichá noc a konečně se rozsvítil i vánoční stromek. A krásnou vánoční atmosféru dokreslil bohatý, barevný ohňostroj. Celá akce se moc povedla, děkujeme organizátorům a věříme, že se v příštím roce zase setkáme.

Klára Novotná