Rozpis akcí na měsíc říjen

Akce na měsíc říjen

1. října – zahájení soutěže Domestos

3.října – Zahájení kroužku Angličtiny od 15,00 hod (vybíráme 630 Kč na pololetí – 14 lekcí, 45 Kč za 1 lekci)

9. října – Návštěva místní knihovny

16. října – 1. Návštěva Solničky (pokud se nám podaří zajistit autobusovou dopravu za přijatelnou cenu)

17. října – od 16,00 Tvořivá dílna z přírodnin pro rodiče

19. října – v 8,30 Divadlo Koník – Podzimní pohádka. Prosíme rodiče o zajištění slavnostního oblečení. Chceme si divadlo užít jako společenskou událost.

23. října – 2. Návštěva Solničky (pokud se nám podaří zajistit autobusovou dopravu za přijatelnou cenu)

25. října – od 9,30 Krmení zvířátek v lese se ZŠ. Prosíme rodiče, aby s dětmi donesli suché pečivo, kaštany, jablka, bukvice.

26.října – 10,30 Logopedická depistáž (u učitelek je potřeba podepsat souhlas rodičů)

30. října - 3. Návštěva Solničky (pokud se nám podaří zajistit autobusovou dopravu za přijatelnou cenu)

31. října – Zahájení sběru papíru v rámci akce Zachraňme strom.